https://pgen.pl/assets/cache/ed46eaa011fb21cc9fee9aa2e083764d_750_319_optim.jpg
Tak Polacy będą współpracować na torze

Zagadki logiczne i zręcznościowe, wydostanie się z opresji - to zadanie, które stało przed Bartoszem Zmarzlikiem i Patrykiem Dudkiem, którzy spotkali się w warszawskim FunEscape. Na bezludnej wyspie reprezentanci Polski obchodzili umowne urodziny Bartosza Zmarzlika. Polski Związek Motorowy przygotował specjalny materiał wideo z integracji naszych medalistów IMŚ 2016 i 2017.

Bartosz Zmarzlik cykl FIM SGP 2016 zakończył na trzecim miejscu, a Patryk Dudek ubiegłoroczne zmagania o medale IMŚ uwieńczył srebrnym krążkiem. Już 12 maja w Warszawie zainaugurują kolejny sezon. Chociaż walczyć będą na własny rachunek, to nie ukrywają, że współpraca polskich reprezentantów jest ważna.

Urodziny Zmarzlika na bezludnej wyspie w warszawskim FunEscape były okazją do integracji. W pokoju, gdzie przyszło rozwiązywać im zagadkę komunikowali się tak, żeby nikt ich nie rozszyfrował - jak na torze. — Tam też trzeba sobie podpowiadać i uważać na mechaników z innych teamów, którzy często są Polakami i rozumieją o czym mówimy w parkingu — zdradzili zawodnicy.

W ile minut rozwiązali cały pokój? Sprawdźcie!


Link skrócony: pgenarodowy.pl/4330-685c2