https://pgen.pl/assets/cache/88541e5c5fec965daf5a811bc7e7ce8d_750_319_optim.jpg
Bilety na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Na PGE Narodowym w Warszawie znów gościć będą najlepsi żużlowcy. 12 maja rozegrana zostanie czwarta edycja największych i najważniejszych zawodów żużlowych na świecie, które co roku gromadzą najwięcej kibiców. Bilety można kupować już od 29 zł.

Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland to zawody, które na stałe wpisały się do żużlowego kalendarza i cieszą się ogromną popularnością. Przez minione trzy lata na żywo na PGE Narodowym obejrzało je ponad 150 tysięcy kibiców. Podczas czwartej edycji, fani żużla na pewno zobaczą ponownie siedmiu Polaków: czterech pełnoprawnych uczestników cyklu FIM Speedway Grand Prix 2018: Macieja Janowskiego, Patryka Dudka, Bartosza Zmarzlika, Przemysława Pawlickiego oraz żużlowca z dziką kartą i dwóch rezerwowych.

Perfekcyjnie przygotowany tor w 2017 roku zapewnił wielkie emocje aż do samego finału zawodów. Doping kibiców dodatkowo zmobilizował polskich zawodników. Tak samo będzie również teraz. Tor żużlowy na PGE Narodowym sprzyja polskim żużlowcom, którzy osiągają na nim coraz lepsze wyniki. W 2015 roku Jarosław Hampel zajął w Warszawie trzecie miejsce, a w 2017 roku Maciej Janowski był drugi. Więcej informacji o sprzedaży biletów na zawody można znaleźć na KupBilet.pl.

Patryk Dudek, reprezentant Polski w cyklu 2018 FIM Speedway Grand Prix, jest pod wrażeniem zawodów na PGE Narodowym – Kiedy podczas jednego z moich wyjazdów na tor w turnieju z 2017 roku kibice wykrzyknęli moje nazwisko, na ciele pojawiła się gęsia skórka. Atmosfera na tym stadionie jest niesamowita – przyznaje żużlowiec. Maciej Janowski ma same pozytywne skojarzenia z warszawską rundą Grand Prix – Na co dzień nie jeździmy przy pięćdziesięciu tysiącach kibiców, więc zawody w Warszawie określiłbym jako święto żużla i wynagrodzenie za ciężką pracę – podkreśla. U Bartosza Zmarzlika zawody w stolicy zawsze wywołują dodatkową adrenalinę – Tam jest mega wsparcie z trybun dla polskich żużlowców, które mnie napędza i mobilizuje do dodatkowej pracy – przypomina.

Michał Sikora, Prezes Polskiego Związku Motorowego bardzo cieszy się z kolejnego turnieju Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym – To zawody niezwykle prestiżowe i atrakcyjne dla kibiców. Wspaniała atmosfera PGE Narodowego połączona z wielką mobilizacją polskich zawodników powodują, że każdy czuje się w tym miejscu wyjątkowo. Jestem głęboko przekonany, że po doskonałym wyniku Macieja Janowskiego w poprzedniej edycji, a więc drugim miejscu, apetyty naszych reprezentantów sięgają zwycięstwa w tych zawodach. Byłoby to ukoronowanie mijających trzech edycji żużlowych Indywidualnych Mistrzostw Świata na PGE Narodowym, które z każdym rokiem stają się coraz ciekawszym widowiskiem. Zapraszam wszystkich kibiców na ten piękny obiekt i zachęcam do gorącego dopingu dla Biało – Czerwonych.

Torben Olsen, Dyrektor Zarządzający BSI Speedway z przyjemnością powróci na PGE Narodowy w 2018 roku – PGE Narodowy to bardzo szczególne miejsce i wyjątkowe zawody dla wielu kibiców. Mieliśmy okazję zobaczyć na tym obiekcie fantastyczne wyścigi i wiemy, że będzie tak samo w 2018 roku. Z niecierpliwością czekamy na maj, aby ponowie zobaczyć kibiców dopingujących z pasją swoich ulubionych zawodników.

CENY BILETÓW Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland
 • KAT. V 69 PLN
 • KAT. IV 79 PLN
 • KAT. III 89 PLN
 • KAT. II 99 PLN
 • KAT. I 129 PLN
 • PREMIUM 159 PLN
 • VIP SILVER 599 PLN
 • VIP GOLD 699 PLN
Cena biletu VIP Silver zawiera:
 • miejsce siedzące w strefach VIP Silver (sektory C2 i C3),
 • catering przez 5 godzin (bufet ciepły i zimny, przekąski, desery) od 18.00 do 23.00,
 • nielimitowany Open Bar zawierający napoje alkoholowe i niealkoholowe,
 • program zawodów (voucher).
Cena biletu VIP Gold zawiera:
 • miejsce siedzące w strefach VIP Gold (sektory V1, V2, V3, V4, V5)
 • catering przez 5 godzin (bufet ciepły i zimny, przekąski, desery) od 18.00 do 23.00,
 • nielimitowany Open Bar zawierający napoje alkoholowe i niealkoholowe,
 • program zawodów (voucher).
Cena biletu PREMIUM zawiera:
 • miejsce w sektorach C1 i C4 (na prostej przeciwległej do startu)
 • darmowy program (voucher) do odbioru w infopunkcie na PGE Narodowym. Miejsce nie obejmuje w cenie cateringu.
Program zawodów do nabycia na KupBilet.pl w cenie 20 zł. Osoby z niepełnosprawnością ruchową na wózkach inwalidzkich: rząd miejsc nad sektorami D4, D5, D6, D7, D14, D15, D16, D17 (pakiet osoba na wózku + opiekun): 59 PLN + 1 PLN. Więcej informacji dotyczących przyszłorocznych zawodów znajdziecie na stronie www.sgpnarodowy.pl.Link skrócony: www.stdn.pl/4330-42add

Co o tym sądzisz?