https://pgen.pl/assets/cache/17792e429601baba916c4abbad59875d_750_319_optim.jpg
Bilety na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

13 maja na PGE Narodowym odbędzie się LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Bilety na te wyjątkowe zawody, które po raz trzeci odbędą się w Warszawie są jeszcze dostępne!

Kup bilet na LOTTO Warsaw FIM SGP of PolandJuż w ten weekend - 13 maja 2017 roku - kilkadziesiąt tysięcy kibiców zasiądzie na trybunach PGE Narodowego, aby dopingować najlepszych żużlowców na świecie. Polskę reprezentować będą Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki i Maciej Janowski. Jeszcze nigdy w historii FIM Speedway Grand Prix żadna narodowa reprezentacja nie była taka młoda jak Polacy. Średnia wieku naszych reprezentantów, stałych uczestników cyklu SGP 2017, w dniu zawodów w Warszawie wyniesie tylko 23,8 lat!

Trzeci rok z rzędu na PGE Narodowym w Warszawie gościć będą najlepsi żużlowcy na świecie. 13 maja 2017 roku (początek o godz. 19.00) rozegrana zostanie 2017 LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Najtańsze wejściówki już od 59 zł. Przyjdź i zobacz, co tak naprawdę jest solą czarnego sportu! Kup bilet na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland.Chcesz przeżyć żużlowe biegi w jeszcze gorętszej atmosferze? Czeka na Ciebie Loża VIP m.in. ze specjalnymi miejscami przed Lożą, kateringiem, dedykowaną obsługą oraz wejściem VIP! Już dzisiaj wykup Lożę na to wyjątkowe wydarzenie i dopinguj polskich żużlowców w walce o tytuł najlepszego żużlowca globu. Poznaj szczegóły na stronie www.pgenarodowy.pl/lozevip.

Loże VIP PGE Narodowego to największe na rynku saloniki, które zapewnią komfort oraz pełną prywatność podczas wydarzeń organizowanych na naszej arenie. Nie tylko podczas meczów, koncertów i innych spektakularnych wydarzeń, ale również w pozostałe dni, kiedy to wykorzystywane są na przykład podczas organizacji wydarzeń biznesowych.Inne wydarzenia, które w 2017 roku zobaczysz na PGE Narodowym:Link skrócony: www.stdn.pl/4330-7848a

Co o tym sądzisz?