https://pgen.pl/assets/cache/7fdc14386e4b3e5b5192e0d51660b0f4_750_319_optim.jpg
Jakub Opara: SGP na PGE Narodowym ma szansę przejść do historii żużla

Byłoby to dla nas olbrzymim wyróżnieniem, gdyby Żużlowcy - tak jak piłkarze - uznali PGE Narodowy za swój "reprezentacyjny dom" — powiedział Jakub Opara, prezes spółki PL.2012+, operatora PGE Narodowego podczas konferencji zapowiadającej PZM Warsaw FIM SGP of Poland.

— Polscy piłkarze nieprzerwanie od dwóch lat wygrywają tu wszystkie mecze i bardzo chciałbym, aby PGE Narodowy przynosił szczęście i zwycięstwa także reprezentantom "czarnego sportu" — podkreślał Jakub Opara. — Cieszy nas, że zawody Grand Prix mogą być organizowane na PGE Narodowym w kolejnych latach, ponieważ to oznacza, że przed nami wiele emocjonujących i spektakularnych meczów żużlowych w miejscu, w którym padają rekordy świata i frekwencji.

Zobacz galerię zdjęć z konferencji
Prezes spółki zarządzającej PGE Narodowym zaznaczał, że żużel jest absolutnie wyjątkowy, ponieważ jest to sport rodzinny. Podczas tegorocznego SGP arenę odwiedziło 70 tysięcy widzów i w przyszłym roku wspaniale będzie znowu powitać całe rodziny, które pojawią się na PGE Narodowym by dopingować Polaków i najlepszych żużlowców na świecie.

— Żużel to jedna z najważniejszych dyscyplin w naszym kraju. Od lat jesteśmy w światowej czołówce. Dzięki połączeniu perfekcyjnej organizacji, znakomitej atmosfery stworzonej przez kilkadziesiąt tysięcy kibiców, oraz stojącej na najwyższym poziomie sportowej rywalizacji, Speedway Grand Prix na PGE Narodowym ma szansę przejść do historii światowego żużla — kontynuował Jakub Opara.

PGE Narodowy to nie tylko spektakularne wydarzenia. To także komfort i bezpieczeństwo doceniane przez międzynarodowe organizacje i związki sportowe. Dlatego PGE Narodowy jest areną najważniejszych wydarzeń sportowych w żużlu, piłce nożnej, siatkówce, futbolu amerykańskim, czy wyścigach samochodowych. To miejsce, na którym padają rekordy świata i rekordy frekwencji. 

 
2017 PZM Warsaw FIM SGP of Poland odbędzie się 13 maja 2017 roku na specjalnym torze żużlowym, który zostanie przygotowany na płycie PGE Narodowego. Bilety na to wydarzenie są dostępne m.in. w sprzedaży internetowej na stronie www.sgpnarodowy.pl/bilety/.
 


Link skrócony: www.stdn.pl/4330-c89e0

Galeria

Co o tym sądzisz?