https://pgen.pl/assets/cache/067a25dc1776ae122a4f0a14344bd91b_750_319_optim.jpg
Wyjątkowi goście podczas Grand Prix w żużlu

LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland przyciągnie na PGE Narodowy nie tylko kibiców, ale także czołowych polskich sportowców. Wśród zaproszonych gości są m.in. lekkoatleci - Anita Włodarczyk, Paweł Fajdek i Piotr Małachowski - oraz przedstawiciele innych dyscyplin sportowych. Swój udział w imprezie potwierdził Mistrz Świata 2014 w piłce siatkowej Paweł Zagumny.


- To będzie duże przeżycie wrócić na PGE Narodowy, tym razem już w roli kibica. Pamiętam ten moment, gdy wychodziliśmy na PGE Narodowy podczas meczu otwarcia tak szczęśliwych dla nas mistrzostw świata. To tu zaczęła sie droga po tytuł. Tego też życzę naszym żużlowcom. Co prawda to druga eliminacja, ale mam nadzieję, że równie szczęśliwa, jak nasz mecz z Serbią – powiedział siatkarski mistrz Paweł Zagumny. Kibicować podczas LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland będą również Adam Małysz, Jerzy Janowicz, Zbigniew Bródka czy Mariusz Czerkawski.

Przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland i mecz Polska – Reszta Świata. Bilety na mecz Polska – Reszta Świata można nabyć od 25 kwietnia w sieciach Inmedio i Relay (tylko w województwie mazowieckim) oraz na stronie internetowej www.kupbilet.pl. W dniach 13 – 15 maja możliwy zakup przy bramie nr 2 PGE Narodowego. Cena wynosi 30 zł.

Link skrócony: pgenarodowy.pl/4330-e1e8a

Galeria