https://pgen.pl/assets/cache/b9c978058fd9391b3a4f8e70be78e8b2_750_319_optim.jpg
Zaproszenie na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland z okazji Dnia Kobiet

Bartosz Zmarzlik, reprezentant Polski i uczestnik tegorocznego turnieju LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland w Dniu Kobiet wręcza swojej babci czekoladki. Z okazji marcowego święta Polski Związek Motorowy postanowił zaprosić na zawody przedstawicielkę płci pięknej wraz z osobą towarzyszącą. Wystarczy wziąć udział w konkursie.

Każdego roku kobiety stanowią coraz większą grupę kibiców żużla zasiadających na polskich stadionach. Z okazji Dnia Kobiet Polski Związek Motorowy przygotował specjalny konkurs, dzięki któremu jedna z miłośniczek czarnego sportu, wraz z osobą towarzysząca, obejrzy największe wydarzenie żużlowe na świecie, LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, z loży VIP na PGE Narodowym. Wystarczy nagrać krótki, maksymalnie 1 minutowy film, odpowiadając na pytanie „Dlaczego to właśnie ja powinnam otrzymać podwójne zaproszenie VIP Silver na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland?”. 

Więcej szczegółów na www.facebook.com/SGPnarodowy.

Do składania życzeń z okazji 8 marca namawia, Bartosz Zmarzlik, który intensywnie przygotowuje się do cyklu Grand Prix. Co go wyróżnia na tle innych uczestników z reprezentacji Polski? – Jako jedyny z nich nie mam tatuażu – śmieje się zawodnik. – Tak bardzo jestem skoncentrowany na żużlu – dodaje.

Bartosz Zmarzlik w specjalnym wywiadzie opowiada o swoich przygotowaniach do sezonu 2016. Zdradza w nich, że dość mocno dba o dietę. Mówi również o swoim mentorze Tomaszu Gollobie, a także różnicach między rozgrywkami ligowymi i rywalizacją o Indywidualne Mistrzostwo Świata.

A jaki jest zawodnik prywatnie? Od ilu lat ma dziewczynę, czy planuje ślub i czym zajmuje się w wolnym czasie? Na takie i inne pytania żużlowiec odpowiadał podczas swojej wizyty w Radio ZET.   

Bartosza Zmarzlika będzie można obejrzeć na PGE Narodowym w Warszawie podczas LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland już 14 maja o godz. 19.00. Transmisja z zawodów w Canal+. 15 maja na tym samym obiekcie odbędzie się oficjalny mecz reprezentacji Polska – Reszta Świata (początek o godz. 14.00). Bilety można jeszcze kupować na https://www.kupbilet.pl/sgp2016.


Link skrócony: pgenarodowy.pl/4330-6a4e6