https://pgen.pl/assets/cache/e5a2da9a1edc0644cc724633d3c62ca6_750_319_optim.jpg
Zaproś Pawlickiego na lunch

Chcesz ugotować coś pysznego dla Piotra Pawlickiego, uczestnika LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland i zaprosić go na lunch? Teraz jest to możliwe. Reprezentant Polski przyjedzie do ciebie już w lutym!

Polski Związek Motorowy przygotował wielką atrakcję dla fanów żużla. Cztery zaproszenia na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, które już 14 maja odbędzie się w Warszawie, czekają na utalentowanych kulinarnie kibiców. Trzeba odwiedzić profil LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland na facebooku pod adresem facebook.com/SGPnarodowy w dniach 25 – 27 stycznia i wymyślić menu na lunch z Piotrem Pawlickim, a przede wszystkim – być gotowym na przyjęcie żużlowca u siebie w domu!

- Wybiorę na pewno odpowiednią osobę, która zaskoczy mnie w menu czymś czego może jeszcze nie jadłem i nie zapomni, że jestem zawodowym sportowcem, który powinien odpowiednio się odżywiać – zapowiada Piotr Pawlicki.

- „Piter”, który przy wzroście 178 cm, waży w sezonie ok. 64 kg doskonale spala kalorie i nie jest powiedziane, że wygra lunch w stylu dietetycznym. Trzeba po prostu wykazać się, żeby go przekonać – mówi Przemysław Szymkowiak, LOTTO Warsaw FIM SGP media manager.

W I etapie konkursu wyłonionych zostanie 10 propozycji, które powinny zawierać krótki opis: kto, dokąd i dlaczego chce zaprosić żużlowca na lunch. W II etapie finałowa dziesiątka będzie musiała przedstawić swoje menu w formie opisowej i zdjęciowej.

Ogłoszenie zwycięzcy konkursu nastąpi do 8 lutego 2016. Wówczas także zostanie ustalony termin wizyty zawodnika u laureata. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Link skrócony: pgenarodowy.pl/4330-4187b

Zobacz także