https://pgen.pl/assets/cache/757e08d395806a408985324dbc3bcbf1_750_319_optim.jpg
Bartosz Zmarzlik w roli gwiazdora

Zaproszenie na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland od Polskiego Związku Motorowego, przekazane przez Bartosza Zmarzlika, otrzymała Alicja z Gorzowa, która dokładnie 14 maja, a więc w dniu zawodów na PGE Narodowym, obchodzić będzie swoje 6. urodziny!

- Od razu poznała, że w rolę gwiazdora wcielił się jej ulubiony zawodnik, Bartosz Zmarzlik – opowiada o niecodziennej wizycie w domu państwa Seredyńskich tata Alicji, Grzegorz.

Specjalnie dla dziewczynki Bartosz Zmarzlik założył czapkę gwiazdora i przyjechał do niej osobiście z prezentem, który otrzymać chciałby każdy kibic żużla. Najpierw zadzwonił domofonem, a potem całej rodzinie wręczył zaproszenia na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland i mecz Polska – Reszta Świata. – Takie prezenty uwielbiam dawać. Liczę, że cała trójka będzie mi kibicować w Warszawie – wyznał młody polski żużlowiec.

Rodzina Seredyńskich z Gorzowa (mama: Magdalena, tata: Grzegorz i Alicja) już nie może się doczekać, aby świętować 6. urodziny Ali na PGE Narodowym. Niespodzianka przygotowana przez PZM przy pomocy Stali Gorzów, okazała się strzałem w dziesiątkę.

– Takie urodziny to zupełny zbieg okoliczności i będzie nam podwójnie miło. Do samego końca udało nam się utrzymać w tajemnicy przed żoną i córką wizytę Bartka w naszym domu – opowiada Grzegorz Seredyński.

Cała rodzina po raz pierwszy w życiu w maju stawi się na PGE Narodowym. Dołączcie do nich! Bilety na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland (14.05.2016, godz. 19.00) i mecz Polska - Reszta Świata (15.05.2016, godz. 14.00) można jeszcze kupować na www.kupbilet.pl/sgp2016.