https://pgen.pl/assets/cache/d5c897fcd47502adf3ad4b3c19400cbf_750_319_optim.jpg

"Kibice są dla nas najważniejsi"

Niespodzianki dla kibiców, dwa zamiast jednego, turnieje żużlowe, preferencyjne możliwości zakupu biletów, program w prezencie – to wszystko jako zadośćuczynienie za nieudaną I edycję Grand Prix w Warszawie.

- Pierwszy raz w historii na PGE Narodowym w Warszawie odbędą się dwa turnieje żużlowe w ciągu dwóch dni – jeden po drugim. Każdy kibic, który brał udział w LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland w kwietniu tego roku, przy zakupie biletu na przyszłoroczne zawody, otrzyma od PZM darmowy bilet na mecz Polska – Reszta Świata i program w prezencie. Pokażemy, że można zorganizować bardzo dobre zawody. Ceny biletów pozostają na tym samym, niskim poziomie. Bądźcie z nami podczas majowego weekendu z żużlem na PGE Narodowym! – mówił Andrzej Witkowski, Prezes Polskiego Związku Motorowego, rozpoczynając konferencję prasową poświęconą II edycji Grand Prix na PGE Narodowym.

Organizatorzy, w tym budowniczy toru, wyciągnęli konkretne wnioski z I edycji i tym razem zamierzają „dmuchać na zimne”. - Wyciągnęliśmy wnioski i wiemy już co nie „zagrało” w I edycji. Zrobimy wszystko, żeby zrekompensować kibicom kwietniowe zawody, bo kibice są dla nas najważniejsi. Wierzymy, że tym razem przeżyjemy prawdziwe żużlowe święto na tym pięknym obiekcie, a ponad 50 tysięcy kibiców będzie mogło dopingować młodych zdolnych polskich zawodników – dodał Prezes Witkowski. 

Wszyscy będą ciężko pracować, by kibice zgromadzeni na PGE Narodowym mogli przeżyć wspaniałe widowisko. Przygotowania do II edycji zakładają wydłużenie czasu potrzebnego na przygotowanie i testowanie toru, by jego nawierzchnia była w jak najlepszym stanie podczas samych zawodów.

- Wszyscy zrobią, co w ich mocy, by to wydarzenie skończyło się tak wielkim sukcesem, na jaki zasługuje i mam nadzieję, że fani żużla w Polsce skorzystają z wcześniejszej możliwości zakupu biletów oraz z banusa, jakim jest dodatkowy turniej Polska – Reszta Świata – powiedział Torben Olsen, Dyrektor Zarządzający BSI Speedway. – Cieszy imponujący sezon Macieja Jankowskiego w FIM Speedway Grand Prix 2015. Ponadto Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki zadebiutują w przyszłym roku jako pełnoprawni uczestnicy cyklu SGP, co będzie dodatkową atrakcją dla polskich fanów żużla. A jeśli jeden z polskich młodych żużlowców wygra zawody w Warszawie, to będzie dla wielu kibiców niezapomniany wieczór – dodał.

- Ostrą walkę zapowiedzieli już wspomniani dwaj młodzi polscy żużlowcy: Piotr Pawlicki oraz Bartosz Zmarzlik. – To dla nas ogromny zaszczyt móc ścigać się tutaj w Warszawie, na tym wspaniałym stadionie. Mamy nadzieję, że zapełni się on tak, jak podczas I edycji, a my będziemy mieli szansę pokazać wspaniałym polskim kibicom, że jesteśmy najlepsi. W maju przyszłego roku przejmujemy ten stadion.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona dwuetapowo i rozpocznie się już 19 października 2015 roku.

W I etapie bilety (pakiet SGP + program zawodów + mecz Polska - Reszta Świata) będą mogli nabywać wyłącznie posiadacze biletu z roku 2015 (na podstawie kodu rezerwacji). CENY Z 2015 ROKU!

W II etapie, który rozpocznie się 26.10.2015, nastąpi otwarta sprzedaż biletów dla każdego. W tym etapie bilety będzie można nabywać wyłącznie na SGP lub w pakiecie z meczem Polska – Reszta Świata.

Bilety na zawody do nabycia na: www.kupbilet.pl. Ponadto bilety do nabycia w punktach sprzedaży bezpośredniej. Szczegóły www.sgpnarodowy.pl.


I ETAP

PAKIET:  SGP + Polska-Reszta Świata + program gratis
TYLKO dla osób, które brały udział w LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 18.04.2015

KAT. I 49 PLN
KAT. II 59 PLN
KAT. III 69 PLN
KAT. IV 79 PLN
KAT. V 79  PLN
KAT. VI 89 PLN
KAT. VII 99 PLN
VIP SILVER 500 PLN
VIP GOLD 850 PLN
Loże VIP skybox@2012plus.pl

BILETY DO NABYCIA OD 19 DO 26 PAŹDZIERNIKA 2015

II ETAP

PAKIET:  SGP + Polska-Reszta Świata
Sprzedaż otwarta LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2016 i Polska – Reszta Świata

KAT. I 79 PLN
KAT. II 89 PLN
KAT. III 99 PLN
KAT. IV 109 PLN 
KAT. V 109 PLN
KAT. VI 119 PLN
KAT. VII 129 PLN
VIP SILVER 530 PLN
VIP GOLD 1030 PLN
Loże VIP skybox@2012plus.pl

BILETY DO NABYCIA OD 26 PAŹDZIERNIKA 2015

II ETAP

LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2016
Sprzedaż otwarta LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2016

KAT. I 49 PLN
KAT. II 59 PLN
KAT. III 69 PLN
KAT. IV 79 PLN
KAT. V 79  PLN
KAT. VI 89 PLN
KAT. VII 99 PLN
VIP SILVER 500 PLN
VIP GOLD 1000 PLN
Loże VIP skybox@2012plus.pl

BILETY DO NABYCIA OD 26 PAŹDZIERNIKA 2015


BILETY DO NABYCIA OD 26 PAŹDZIERNIKA 2015

Link skrócony: pgenarodowy.pl/4330-bdac1

Galeria